Стоматологічна клініка Блищука

Стоматологія Блищука – це сучасна стоматологічна клініка у місті Житомир, що є дружньою по відношенню до кожного відвідувача. Ми завжди надаємо сучасний та якісний професійний сервіс:

  • на вході вас зустрічають привітні адміністратори та приємна зона ресепшену з усім необхіним для комфортного очікування;
  • завдяки попередньому запису та достатньому часу, відведеному на роботу з кожним пацієнтом без зайвого поспіху, ми гарантуємо вам відсутність черг;
  • за день до візиту ми робимо дзвінок-нагадування, щоб переконатись, що запланований візит в силі;
  • ви можете залишити заявку на запис на нашому сайті і наші працівники самі вам передзвонять у зручний для вас час;
  • всі процедури ми плануємо лише після проведеної професійної стоматологічної консультації, на якій ми надаємо пацієнтам детальну інформацію про стан зубів та можливі підходи до лікування, а також терміни роботи та вартість.

Наші спеціалісти надають всі види стоматологічних послуг. Основним напрямком діяльності та перевагою клініки є сучасна хірургічна стоматологія, імплантація та протезування, що проводяться безпосередньо головним лікарем клініки, Блищуком Василем Богдановичем.

Наша стоматологічна клініка є першою у місті Житомир сертифікованою стоматологією від компанії MegaGen, відомого південнокорейського виробника дентальних імплантів. Крім того ми також працюємо з преміум системами імплантантів Straumann (Швейцарія), що дають пожиттєву гарантію на свою продукцію.