Безпека і стерильність

Стоматологічні інструменти в процесі використання контактують з тканинами і зубами пацієнта, тому якісна стерилізація інструментів є неймовірно важливою та небхідною процедурою в медичній практиці. Неухильне дотримання всіх вимог протоколу стерилізації – це гарантія безпеки пацієнта, здоров’я лікаря і запобігання перехресного інфікування.

Для Вашої безпеки у Стоматології Блищука використовується найновіше стерилізаційне обладнання:

  • автоклав класу “В”,
  • ультразвукова ванна для автоматичної мийки інструментів,
  • дезрозчини виробництва Німеччини,
  • ультрафіолетові камери для зберігання вже стерильного інструментарію,
  • індивідуальне пакування інструментів та матеріалів в спеціальний рукав, що дозволяє зберігати стерильність до 180 днів.

Процес очищення, дезінфекції та стерилізації

Стерилізація інструментів у Стоматології Блищука проводиться лише спеціально підготовленим персоналом з медичною освітою. Важливо, щоб спеціаліст розумів всі ступені роботи з інструментами, виконував всі санітарні вимоги та суворо дотримувався правил техніки безпеки.

Попередньо оброблені в спеціальних розчинах і очищені в ультразвуковій ванні інструменти наші спеціалісти пакують в індивідуальні крафт-пакети і піддають їх безпосередній стерилізації в автоклаві.

Пакет з інструментами є індивідуальним і розкривається тільки в присутності пацієнта.

Автоклав

Стерилізація інструментів у автоклаві передбачає використання пару високої температури під підвищеним тиском.

Відповідно до євростандарту існує три класи автоклавів: N, S і В. Ми використовуємо найбільш розповсюджений у стоматології автоклав класу B (з попередньою вакуумізацією і вакуумною сушкою), який підходить для стерилізації інструментів зі складними внутрішніми каналами.