Премія “Надійна якість” для MegaGen

13 Лис 17
зубні імпланти MegaGen

Для всіх, хто слідкує за останніми трендами та сучасними розробками у стоматології, а також зацікавлений у питаннях імплантації, ми раді представити чудову новину про імпланти MegaGen! Ми хочемо відмітити чергове міжнародне визнання запатентованої поверхі Xpeed від корейської компанії MegaGen, як однієї з найчистіших на світовому ринку.

Завдяки технології Xpeed імпланти MegaGen мають збільшену площу контакту з кісткою і підвищену біосумісність. Поверхневий шар кальцію прискорює реакцію кісткової тканини і стимулює активність остеобластів, які безпосередньо беруть участь у створенні і мінералізації кістки. Як результат маємо один з кращих в світі показників по швидкості і стабільності остеоінтеграції.

Для наших клієнтів ця інформація може бути цікавою та важливою, оскільки Стоматологія Блищука є офіційно сертифікованою клінікою від MegaGen у якій можна встановити даний вид імплантів. Більше інформації про дану методику ви можете знайти у розділі Імплантація.

Тож 14 жовтня 2017 року в Токіо, Японія, компанія MegaGen та імплантат AnyRidge були відмічені третьою нагородою “Trusted Quality 2017-2018”.

Генеральний директор компанії MegaGen Dr. Kwang Bum Park отримав сертифікат від професора Jaafar Mouhyi від імені наукової консультативної ради Cleanimplant.

Нагадаємо, що ціллю компанії MegaGen є виготовлення імплантатів найвищої якості, а нагорода Trusted Quality Award є підтвердженням відданості високим стандартам.

Останні записи