Відбілювання зубів

Відбілювання зубів у наш час є однією з найпопулярніших естетичних процедур в стоматології. Часто це пояснюється не тільки прямими показами до процедури і необхідністю, а й впливом телебачення та світу моди. Багато хто проводить відбілювання зубів в домашніх умовах, використовуючи відбілюючі пасти, спеціальні клейкі смужки та народні методи. Слід пам’ятати, що подібні заходи мають ряд протипоказань та певний ризик.

Правильним підходом до вирішення проблеми є звернутися за порадою до фахівця. Досягнути гарної посмішки Вам завжди допоможуть спеціалісти Стоматології Блищука. Для цього ми використовуємо сучасну безпечну систему відбілювання американського виробництва та індивідуальний підхід.

Процедура відбілювання займає від 1 до 3 відвідувань, очікуваний результат можна побачити вже на першому етапі, колір зуба при цьому змінюється на 1-2 відтінки.

Рекомендації по догляду після відбілювання зубів

Після проведення процедури наші лікарі ознайомлять вас з основними принципами догляду. Головним правилом є заборона палити і вживати напої та їжу, здатні пофарбувати емаль зуба, протягом 2-3 годин після відбілювання зубів. Бажано уникати шкідливих звичок та впливу фарбуючих речовин і після вказаного терміну.

Розповсюдженим негативним наслідком після відбілювання є підвищена чутливість зубів. Тому після процедури інколи рекомендується проводити фторпрофілактіку у стоматолога для зниження чутливості. У домашніх умовах рекомендується протягом 3-6 тижнів використовувати зубну пасту і ополіскувач з фтором і кальцієм, також пасту для чутливих зубів.

Для збереження досягнутого ефекту також обов’язково двічі на рік проводити професійну чистку зубів у стоматолога.

Процедуру відбілювання зубів рекомендується робити не частіше, ніж раз на півроку. Ефект відбілювання триває не менше 6 місяців, а при належному догляді – до 2 років.