Пародонтологія

Пародонтологія Стоматологічної клініки Блищука включає наступні процедури:

  • ультразвукова чистка зубів;
  • повітряно-абразивне полірування (Air-Flow);
  • ручне полірування щіточками та штрипсами;
  • закритий кюретаж пародонтологічних кишень.

Ультразвукова чистка зубів

Зубні відкладення є не лише естетичною проблемою,вони провокують розвиток таких захворювань як гінгівіт, пародонтит, а також є причиною неприємного запаху з рота. Основним методом гігієни вважається щоденне чищення зубів, яке дозволяє позбавитися від нальоту та прибрати залишки їжі. Використання зубної пасти позбавляє від неприємного запаху і шкідливої мікрофлори. Проте існує необхідність усунення твердих зубних відкладень, які з зубного нальоту мінералізуються в зубний камінь. Чи потрібно знімати зубні відкладення визначає лікар-стоматолог під час профілактичних оглядів, які проводяться 2 рази на рік.

Професійне чищення проводять за допомогою ультразвукового або звукового скалеру, які створюють коливні рухи високої частоти, що дає можливість атравматично для ясен знімати наліт та роздрібнювати зубні камені. Наступним кроком після зняття зубних відкладень є полірування поверхні зубів та міжзубних проміжків,за допомогою повітряно – абразивного методу (системою німецького виробництва PROPHYflex) і штрипсами з різними видами абразивності.

Після бездоганної поліровки наліт утворюється повільніше,а Ваші зуби набувають природнього блиску.

Кюретаж пародонтальних кишень

При несвоєчасному знятті зубних відкладень можуть з’являтись глибокі пародонтальні кишені заповнені грануляційною тканиною і виникає необхідність проводити закритий або відкритий (хірургічний метод) кюретаж пародонтальних кишень.Такі процедури проводять тільки після ретельної діагностики та професійної гігієни.

При закритому кюретажі за допомогою кюреток з пародонтальної кишені видаляємо під-ясеневі відкладеня, грануляційну тканину,мікроорганізми та продукти їх життєдіяльності,поліруємо корені зубів та обробляємо антисептиком.

Після проведеного курсу процедур зникає свербіж та кровоточивість ясен, ясна регенерують та набувають здорового блідо-рожевого кольору.