Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія, як правило, є першим кроком при відвідуванні стоматологічної клініки та плануванні майбутніх заходів і процедур по оздоровленню ротової порожнини. Цей розділ стоматології слугує підготовкою пацієнта до інших видів стоматологічного лікування і полягає в профілактиці та лікуванні захворювань ротової порожнини.

Терапевтична стоматологія у клініці Блищука пропонує наступні процедури:

Процес лікування карієсу спеціалістами Стоматології Блищука передбачає безболісне усунення уражених тканин і пломбування порожнини високоякісними матеріалами. Таке пломбування здатне відновити функціональні та естетичні характеристики зуба та запобігти подальшому прогресуванню захворювання.

Але якщо пацієнт пізно звернувся до стоматолога з приводу карієсу, чи мало місце неякісне пломбування іншими лікарями, виникають ускладнення пов’язані із розвитком запалення судинно-нервового пучка або прилеглих до кореня зуба тканин. Такі процеси потребують ендодонтичного лікування, від результату якого залежить здатність подальшого прогнозованого фунціонування цілого зуба.

Ендодонтичне лікування

Зуби складаються не тільки із зовнішньої білої оболонки, але також мають кровоносні судини та нервові закінчення, які заховані глибоко всередині кореня. Вивченням цих структур та методів їх лікування займається окремий розділ терапевтичної стоматології – ендодонтія.

Ендодонтія висвітлює лікувальні втручання, методику та техніку маніпуляцій в порожнині зуба і кореневих каналах. Основними стоматологічними процедурами цього напрямку є лікування пульпіту та періодонтиту, повторне ендодонтичне лікування та ендодонтичне відбілювання.

Контроль якості будь-якого ендодонтичного лікування у перевіряється за допомогою візіографа. Це дозоляє зменшити променеве навантаження на пацієнта в 10 разів у порівнянні з рентгенівським знімком на плівку.