Встановлення вінірів

16 Лип 19

Вініри – це тонкі кермічні пластинки, що закривають покривають передню поверхню зубів. Вони виглядають як справжні зуби, що спрощує процес отримання гарної посмішки. Також вініри довговічніші ніж реставрації.  Не втрачають з часом свого блиску і не змінюють кольору.

Кому допоможуть вініри?           ⠀

  • Тим, у кого пошкоджена емаль. Тріщинки на зубах виглядають не естетично, вініри перекриють ці недоліки.
  • Тим, у кого змінився колір зубів.
  • Наприклад, зуб з видаленим нервом виглядає темніше. А вініри допоможуть повернути білизну.
  • Легка кривизна зубів. Якщо у Вас занадто великі проміжки поміж зубами(чи трішки викривлені), вініри допоможуть змінити посмішку.

Але в будь-якому випадку, перед встановленням вінірів, Вам необхідно проконсультуватися з лікарем-стоматологом. Адже кожен пацієнт має свої унікальні особливості.

Як відбуваєтся встановлення вінірів?

Я, як лікар, що багато років практикує встановлення вінірів, розумію всі переживання пацієнтів з даного приводу. І зрозуміло чому – навколо цієї процедури ходить багато неоправданих міфів. “Що краще: реставрація чи вініри”, “Який вони будуть мати вигляд?” і “Чи сподобаються вони мені?” – постійні запитання пацієнтів до мене. Тому, зараз я розповім, як відбувається початковий етап планування вінірів або DSD(цифровий дизайн посмішки) саме у нас в клініці.

Процедура ділиться на декілька етапів: первинна консультація, сканування щелепи, цифровий WAX-UP, MOCK-UP або “тест-драйв” та встановлення.

  1. На етапі консультації з клієнтом ми обговорюємо всі деталі процедури та обговорюємо види вінірів, можливі нюанси встановлення та вартість.
  2. На другому етапі ми проводимо сканування щелепи спеціальним 3D сканером останнього покоління, що має точність сканування 5 мікрон. Також, робимо ряд фотографій, які будуть використовуватися для створення нової форми зубів.  Після проведення цих етапів, технік з цифрової лабораторії приступає до виготовлення попереднього дизайну вінірів у цифровому варіанті.
  3. Після того, як лікар та зубний технік узгодили та виготовили форму вінірів у цифровому варіанті – на 3D-принтері виготовляється модель майбутніх зубів. Пацієнт навіть може спробувати поносити їх протягом дня без необхідності будь-якого пошкодження власних зубів. Якщо після тест-драйву у пацієнта немає ніяких скарг на вигляд і форму, ми переходимо до останнього етапу.
  4. На слідуючому етапі пацієнта запрошують у клініку. Під час цього візиту Він приміряє майбутню посмішку. Для цього, за допомогою спеціальних матеріалів та пластмаси, форма проектованих зубів переноситься поверх власних (MOCK-UP). Це імітує форму та розмір майбутніх вінірів.
  5. Останній етап – безпосереднє обпилювання зубів та підготовка пацієнта для встановлення постійних вінірів, точної копії тих, що примірялися до цього.

Середній «строк придатності» вінірів близько 10 років. Ми використовуємо найсучасніші матеріали та обладнання, щоб зробити максимально якісну та довговічну роботу.

Останні записи