Як зважитися на імплантацію?

22 Січ 20
Зубний імплант

У вас з яких-небудь причин відсутній зуб і слово «імплантація» для вас звучить страшнувато? Тоді слід задуматися про такі наслідки, як зміщення сусідніх зубів на місце видаленого зуба, а також загальна деформація щелепи, яка може істотно вплинути на пережовування їжі, порушити роботу суглобів і змінити зовнішній вигляд обличчя. Загалом, імплантації в більшості випадків менш травматична, ніж видалення зуба і переноситься легше.⠀

В якому віці можна встановлювати імпланти?

Дентальні імпланти можна встановлювати в середньому з 18 років, або коли є підтвердження, що лицьовий скелет вже повністю сформувався. А ось обмежень ДО якого віку практично не існує.⠀

В разі видалення зубів в дитячому і підлітковому віці, зазвичай рекомендується зачекати закінчення кісткового росту. Що ж стосується людей старшого віку, то якщо здоров’я пацієнта дозволяє, цілком можна поставити імпланти і в 80-90 років. Головне, щоб цей пацієнт зміг витримати операцію!

Щоб не погіршити наслідки видалення зубу, краще звернутися до лікара-стоматолога. Адже на консультації він зможе оглянути Ваші зуби, оцінити ситуацію та розказати про процес встановлення імпланту у Вашому унікальному випадку!

Що робити, якщо з якихось причин встановлення імпланту неможливе через нестачу кісткової тканини?

В такому випадку, на допомогу приходить кісткова пластика!⠀

Найчастіше до нас приходять пацієнти для встановлення імпланту після тривалої паузи з моменту видалення зуба. В такій ситуації іноді необхідно вдаватися до нарощування кісткової тканини. Отож, давайте розберемося що це і для чого воно потрібне.

Нарощування кісткової тканини в стоматологічній імплантології – це кісткова пластика, яку часто необхідно виконувати при імплантації зубів.  В середньому, через 4-6 місяців після втрати зуба в місці його видалення починається процес атрофії(зменшення) кісткової тканини, пов’язаний з тим, що кістка перестає відчувати навантаження.  Цей процес досягає свого піку приблизно через рік, і, якщо не звернутися до імплантолога відразу ж після видалення хворих зубів, є велика ймовірність, що згодом буде потрібна додаткова операція по нарощуванню кісткової тканини.  Але навіть в ситуації нестачі кісткової тканини, ця процедура потрібна не завжди і не всім.  Рішення про необхідність її проведення буде приймати лікар, виходячи з ситуації конкретного пацієнта.

Бувають випадки, коли багато років на місці відсутнього зуба кісткова тканина зберігається незмінною, але це швидше виняток з правил.  У 80% випадків, все таки, необхідна кісткова пластика до встановлення, або під час встановлення імпланту. Найчастіше все-таки спостерігається досить яскрава атрофія кістки і навіть нахил або зсув зубів в сторону дефекту.

В останньому випадку ми штучно нарощуємо кісткову тканину, щоб встановлений імплант прослужив пацієнту достатньо довго і не приносив дискомфорту у повсякденному житті.

В нашій стоматології працюють висококваліфіковані стоматологи з багаторічним досвідом роботи у сфері імплантології. А щоб переконатися в цьому – записуйтеся на консультацію до нашої клініки!

Останні записи